4/5 - (1 vote)

Natolińska Lecznica Weterynaryjna: Centrum Opieki nad Zwierzętami

Natolińska Lecznica Weterynaryjna to renomowana placówka oferująca szeroki zakres usług weterynaryjnych. Zlokalizowana w sercu warszawskiego Ursynowa, na ulicy Belgradzkiej 3 UH9, klinika ta zyskała uznanie wśród właścicieli zwierząt dzięki profesjonalnej opiece i nowoczesnemu podejściu do leczenia. Ocena 4.6 na podstawie 147 głosów świadczy o wysokim stopniu zadowolenia klientów.

Dane Kontaktowe i Godziny Przyjęć

Adres: ul. Belgradzka 3 UH9, Warszawa
Telefon: (22) 816-83-33
E-mail: kontakt@natwet.pl
Strona internetowa: www.natwet.pl

Godziny przyjęć:

 • Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 23:00
 • Sobota – Niedziela: 10:00 – 21:00
 • Święta: 10:00 – 12:00

Usługi i Specjalizacje

Natolińska Lecznica Weterynaryjna wyróżnia się szerokim zakresem usług, od podstawowych konsultacji po bardziej zaawansowane procedury medyczne. Oferują:

 • Rutynowe kontrole zdrowia zwierząt,
 • Diagnostykę, w tym badania laboratoryjne i obrazowe,
 • Leczenie chirurgiczne,
 • Profilaktykę, w tym szczepienia i odrobaczanie,
 • Porady dotyczące żywienia i pielęgnacji zwierząt.

Specjalizacje kliniki obejmują m.in. kardiologię, dermatologię i ortopedię, co jest szczególnie istotne dla właścicieli zwierząt z specyficznymi problemami zdrowotnymi.

Personel i Filozofia Opieki

Zespół Natolińskiej Lecznicy Weterynaryjnej składa się z doświadczonych weterynarzy i techników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Klinika kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta, zapewniając opiekę dostosowaną do jego potrzeb.

Zaangażowanie Społeczne i Edukacja

Natolińska Lecznica Weterynaryjna angażuje się również w działania na rzecz lokalnej społeczności, organizując bezpłatne porady, warsztaty edukacyjne dla właścicieli zwierząt oraz wspierając lokalne schroniska.

Natolińska Lecznica Weterynaryjna jest miejscem, gdzie zdrowie i dobrostan zwierząt stoją na pierwszym miejscu. Zespół profesjonalistów zapewnia kompleksową opiekę, a szeroki zakres usług czyni tę klinikę jednym z najbardziej cenionych miejsc dla opieki nad zwierzętami na Ursynowie.

1 KOMENTARZ

 1. Anna Puczyńska 2023-10-08 23:38

  Od wielu lat korzystam z tej lecznicy . Świetni specjaliści pełni empatii i bardzo profesjonalni. Szczególnie polecam doktora Jackowskiego, lekarza o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu !
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Erik Naroźniak
  Erik Naroźniak 2023-07-29 22:14

  Świetne miejsce, bardzo empatyczni oddani swojej pracy lekarze . Od wielu lat leczymy nasze zwierzaki . Gorąco polecam !
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ernest
  Ernest 2023-07-16 21:59

  Świetna przychodnia, niesamowici lekarze 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Olga
  Olga 2023-07-16 21:38

  Od 13 lat chodzimy z naszym kotem do doktor Dominiki i zawsze bardzo cenimy sobie jej fachową opinię na temat stanu zdrowia zwierzaka. Świetna specjalistka z bardzo dobrym podejściem zarówno do pacjenta jak i właściciela.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Michalina
  Michalina 2023-07-14 16:34

  Gorąco polecam! Świetne miejsce, świetni lekarze z wiedzą i empatią, bardzo profesjonalne podejście do zwierząt i ich opiekunów.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  NLW 2023-07-14 18:05

  Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Michalinkę ‼️
  Antoni
  Antoni 2023-07-13 21:27

  Wspaniala klinika polecam,wspaniale lekarze ,bardzo mila obsluga.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Natolińska Lecznica Weterynaryjna 2023-07-13 22:53

  Bardzo dziękujemy za Pana opinie o naszej pracy.:)
  Edyta Przychodzen
  Edyta Przychodzen 2023-07-13 21:25

  Ja i mój kot dziękujemy dr Dominice Gutowskiej za wielkie serce , zaangażowanie i profesjonalizm a Paniom z recepcji za życzliwość i miła obsluge
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  NLW 2023-07-13 22:52

  bardzo serdecznie dziękujemy za Pani opinie !:)
  Rafał Ra
  Rafał Ra 2023-07-13 18:31

  Ja i moje pieski (CC i Staffik) polecają klinikę! Profesjonalizm, duża wiedza oraz empatyczne podejście do właścicieli i ich pupili. Wielkie podziękowania dla Dr. Tomasz Formińskiego za uratowanie naszego Corsiaczka !
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  NLW 2023-07-13 22:50

  Bardzo dziękujemy za Państwa opinię o naszej pracy 🙂
  Michał R. Poniatowski
  Michał R. Poniatowski 2023-07-13 14:49

  Zdecydowanie polecam tę Lecznicę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w opiekę nad moimi pieskami.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Natolińska Lecznica Weterynaryjna 2023-07-13 22:48

  Panie Michale bardzo dziękujemy za opinię ! Pozdrawiamy Bambusa i życzymy mu wielu przygód począwszy od przyszłej niedzieli kiedy nareszcie będzie mógł poznać swoją osobistą trawkę 😉
  Marcin
  Marcin 2023-07-09 23:20

  Parę lat temu leczyliśmy w tej klinice swojego psiaka. Trwało to wiele miesięcy, bo choroba była poważna. Zostawiliśmy tam bardzo dużo pomiędzy ( które w takiej sytuacji oczywiście nie są najważniejsze ) Podczas jednej w wizyt problem łapą został źle zdiagnozowany i wyszło to przypadkiem podczas wizyty w innej klinice, apirpo czego innego. Wystawiliśmy wtedy negatywną opinię, nie wymianiając nazwiska lekarza itp. Poprostu niezadowolenie z diagnozy kliniki, co może się przydarzyć w każdym zawodzie, błąd rzecz ludzka. Ostatnio czyli 6.07.2023 nasz inny psiak zaczął się dziwnie zachowywać, więc Żona pojechala z nim do najbliższej czynnej kliniki, czyli Natolińskiej Kliniki Weterynaryjnej. Ku naszemu zaskoczeniu nie została przyjęta wcale, że względu na opinie sprzed pary lat. Pies wymagał pomocy, ale ich to nie interesuje, najważniejsza jest opinia w internecie, wstawiona lata temu. Dodatkowo teraz zasłaniają się niby jakimś długiem, który tam mamy od 5 lat. Dziwna sytuacja, gdyż wychodząc z kliniki trzeba uiścić opłatę, wiec musielbysmy uciec, a wtedy nie wracalibyśmy tam, mając na uwadze nasze „oszustwo”. Dramat Oczywiście nie omieszkałem złożyć odpowiednich zawiadomień do WIWL i innych Urzędów.

  Dramat.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marta 2023-07-28 07:57

  Nie jest Pan pierwszą osobą, której odmówiono przyjęcia. Lecznica posiada „czarną listę” osób których nie obsługuje ( i to często z dużo bardziej błahych powodów niż negatywna opinia w internecie) i nie ma znaczenia, jak bardzo chore jest zwierzę, pomocy tam nie znajdzie.
  Maria Bieć
  Maria Bieć 2023-06-30 00:06

  Wystawiam negatywną ocenę lecznicy, choć z moimi kolejnymi pupilami przychodzę tu od ponad 20 lat. Ceniłam sobie do tej pory profesjonalizm lekarzy i troskę o zwierzaki całego personelu, choć wiem, że ceny tu nie należą do najniższych. Jestem co najmniej raz w miesiącu i płacę w zależności od usługi średnio od 200 do 450 zł, nie licząc specjalnych badań lub procedur. Ale dzisiaj poczułam się bardzo niekomfortowo a właściwie wycyckana na maksa, choć na śmiesznie niską kwotę!. Wczoraj przyszłam na zastrzyk i na badanie krwi. Chodziło o badania dla seniora plus ustalenie poziomu hormonów, aby sprawdzić czy dawka leku stosowanego codziennie jest odpowiednia. Nie wzięłam w czasie wizyty recepty, bo trzeba było poczekać na wyniki badań. Wieczorem Pani doktor zadzwoniła z informacją, że badania są dobre więc utrzymujemy niezmienioną dawkę leku. Poprosiłam o receptę i dzisiaj odbierając ją, pani w recepcji zażyczyła sobie opłaty za wystawienie recepty -20 złotych. Na miły bóg! Wczoraj zapłaciłam 455 zł i to była kontynuacja wczorajszej wizyty! U żadnego lekarza w prywatnym gabinecie nie płacę za wystawienie recepty na lek, który biorę na stałe! Idiotycznie niska kwota, ale chyba świadczy o nadmiernej chytrości, nie mówiąc o tym, że czekałam bardzo długo bo Panienka w recepcji – całkiem nowa nie mogła sobie poradzić z systemem. Chyba następnym razem skorzystam z aplikacji receptomatu, gdzie załacę 30zł ale nie zmarnuję czasu, dojazdu i nerwów.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Andrzej K 2023-08-08 12:21

  Bo najprawdopodobniej jest tak, że gdyby otrzymała Pani receptę na wizycie, zapłaciłaby Pani nie 455 a 475 zł i nie wiedziałaby Pani że do opłaty doliczone jest wystawienie recepty. Jestem przekonany że każda czynność wykonana przez lekarza podczas wizyty jest skrupulatnie wyceniona. Tutaj zdarzyło się tak że recepta została wystawiona innego dnia, więc opłata została „przesunięta w czasie”. Jeżeli tak nie jest, to również uważam że pobranie opłaty za wystawienie recepty jest lekką przesadą. Co nie zmienia faktu, że komentarz można było napisać w innym tonie, nie krzywdząc nim pracownicy recepcji.
  Tomasz Jackowski 2023-07-26 04:03

  Bardzo proszę aby następnym razem receptę wystawił lekarz z innej lecznicy albo proszę skorzystać z receptomatu. Byłem pewny , że po rozmowie przyjdzie refleksja. Jej brak i pomawianie nas publicznie jest bardzo przykre, dlatego ufam, że zmieni Pani lecznicę . Dokumentacje kliniczną prześlemy w każdej chwili na wskazane konto mailowe. Przykre ,ale nie mogę pozwolić na publiczne łajanie personelu , który tyle czasu i zaangażowania poświęcił Państwa pupilom. Ocenę Pani komentarza pozostawiam innym Klientom. Łaczę wyrazy szacunku i mam nadzieję , że nigdy więcej nie będzie Pani traciła swojego cennego czasu na wizyty w naszej Lecznicy .
  Aleksandra 2023-07-06 00:53

  Podobnie jak Pani znam Belgradzką i jej lekarzy ponad 20 lat .Zastanawiam się ile trzeba mieć w sobie podłości i zwyczajnej złości, oraz pogardy dla ludzkiej pracy żeby w taki sposób skomentować fakt zapłacenia za usługę jaka jest wystawienie recepty pieniędzy . Znam ten zespół od samego początku, to wspaniali lekarze i taka ,,laurka,, po 20 latach przychodzenia świadczy tylko o Pani . Najniższa możliwa ocena i szydzenie z pracownika recepcji. Ta osoba rozpoczyna tam pracę ,wiem to od tygodnia bo było i pewnie jest jej zwyczajnie przykro że tak została oceniona .Na miejscu dr Jackowskiego i dr Formińskiego podziękowałabym Pani za współpracę i poleciła wspomniany receptomat . Ale pewnie jest Pani z siebie dumna .Wstyd !!!!!!!
  Dorota Wojcik
  Dorota Wojcik 2023-03-17 12:55

  Z moimi kotami często korzystamy z pomocy pracowników kliniki. Zawsze i u każdego z pracowników uzyskaliśmy pomoc. Jakość oraz zaangażowanie były i są na wysokim poziomie.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Adam
  Adam 2023-01-06 10:17

  Polecam Natolińska Lecznicę Weterynaryjną. Mój kot, brytyjczyk był już trochę schorowany (duży kamień nazębny i choroba dziąseł, kłopoty kardiologiczne w tym nadciśnienie, problemy z nerkami, przebyta cukrzyca, zwapnienia w płucach, obniżona odporność), więc był stałym pacjentem tej kliniki. W klinice bardzo dobrzy lekarze. Pani Katarzyna Kowalczuk wspaniały stomatolog, która usuwała część uzębienia mojego kota w narkozie, Pani Dominika Gutkowka – dermatolog z sercem na dłoni, poświęcająca nawet swój prywatny czas na omawianie wyników badań, Pani Agnieszka Panek doskonały fachowiec również nie ograniczająca swojego czasu tylko do godzin działania kliniki, Pani Alicja Kaczmarek dzięki której mój kot wyszedł z ciężkiego zapalenia górnych dróg oddechowych, Pan Maciej Domaszewicz ze wspaniałym podejściem – ma niesamowitą „rękę” do kotów – mój kot zupełnie się nie denerwował nawet przy mierzoneniu temepretury czy podczas bolesnych zastrzyków. Polecam!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Justyna Zegiel
  Justyna Zegiel 2022-11-28 19:05

  W zeszłym roku w maju, po miesiącu bezskutecznego leczenia pieska w innej klinice, szczęśliwie trafiłam na wizytę do dr Tomasza Formińskiego z bardzo cierpiącą sunią. Masza miała zdiagnozowaną (poprzez rezonans) dyskopatię kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz lędźwiowym. Cierpiała bardzo. Ból kręgosłupa uśmierzany przez środki przeciwbólowe, wracał przed upływem doby a piesek pomimo kilkutygodniowego leczenia dużą ilością leków (w tym sterydów) czuł się coraz gorzej. Masza prawie już nie wstawała a ja na cotygodniowej wizycie słyszałam , że pies jest bezbólowy. Postanowiłam nie czekać dłużej i skonsultować jej przypadek z innym lekarzem … I tak szczęśliwie trafiłam do dr Formińskiego, który wykazał się wielkim sercem dla mojego psa i wyznaczył nam wizytę już następnego dnia (kiedy normalnie nie miał dyżuru w klinice). Pan Doktor uważnie mnie wysłuchał, obejrzał badania przywiezione przeze mnie, popatrzył na przerażone, trzęsące się ciałko mojej suni, uzbrojone w gorset ortopedyczny i przepisał Maszce jedną „magiczną” tabletkę, (i nie był to steryd !!!) odstawił pozostałe leki, pozostawiając jeden lek neurologiczny … a na drugi dzień rano, pies wstał (!!!) i pomachał do mnie ogonkiem i to był najpiękniejszy widok dla mnie 🙂 . A później ? Później było już tylko lepiej, leczenie oczywiście trochę trwało, ale ten straszny ból już nie powrócił. Jestem pewna , że Pan Doktor Formiński uratował życie mojej Maszce… Panie Doktorze z całego serca dziękuję, jest Pan WIELKI . Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu zadowolonych pacjentów.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jarosław Odachowski
  Jarosław Odachowski 2022-06-22 18:33

  Klientami Lecznicy, a konkretnie dr Dominiki Gutkowskiej, byliśmy 4 lata. Z uwagi na sporą gromadkę zwierząt bywaliśmy tu systematycznie. W maju, z powodu zepsucia się prywatnych relacji z moją żoną, Pani Doktor odmówiła przyjęcia naszego będącego w ciężkim stanie kota. Szukaliśmy dla niego pomocy w innej lecznicy, ale niestety nie udało się go uratować. Nie wiemy, czy gdyby Pani Doktor zgodziła się podjąć leczenia kot by przeżył, ale na pewno konieczność szukania dobrego weterynarza w sytuacji kiedy liczył się czas znacznie zmniejszyła jego szanse. Czujemy ogromny żal i gorycz, że w tak trudnym momencie nie otrzymaliśmy pomocy w miejscu gdzie przez kilka lat z pełnym zaufaniem leczyliśmy wszystkie nasze zwierzaki i gdzie czuliśmy się bezpiecznie.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Adam 2023-01-10 17:14

  To bardzo mnie Pan zaskoczył. To nie było w porządku 🙁 Co ma leczenie zwierzaka do prywatnych relacji z kimś (w tym przypadku z Pana małżonką) ? To nie było fair ze strony lekarki… 🙁 Bardzo nie fair…. .
  Beata Bajbak
  Beata Bajbak 2022-06-06 23:54

  Polecam !!! Doskonała opieka Bardzo profesjonalne miejsce .
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Irmina Olszewska
  Irmina Olszewska 2022-02-17 13:45

  Chciałam bardzo podziękować za opiekę w ostatnim okresie życia mojego DJka. Dzięki Państwa fachowej opiece, nie cierpiał za długo i odszedł w godnych warunkach.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Kaja W
  Kaja W 2022-02-08 12:01

  Niestety jako właścicielka buldoga francuskiego nie polecam tego miejsca. Lekarz podszedł stereotypowo do rasy, zaczął wypowiadać się na temat koniecznej korekty nosa, podniebienia jak i problemów z biodrami. Do lecznicy trafiłam w pilnej sprawie, ponieważ pies mocno utykał na tylne nogi i stwierdzono, że było to jedynie naciągnięcie mięśnia. Po konsultacji z weterynarką spacjalizującą się w danej rasie w naszym przypadku póki co korekty nosa i podniebienia nie są konieczne, natomiast przypadek z którym przyszłam okazał się nieodpowiednio zbadany – pies nie naciągnął mięśnia, lecz jest to problem z kręgosłupem.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Marta Siwek
  Marta Siwek 2021-04-04 17:34

  Wspaniała klinika,wspaniali lekarze-wszyscy.Dr Form
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Andrzej Pawlicki
  Andrzej Pawlicki 2021-03-30 01:02

  Jestem pod wrażeniem tej lecznicy . Trafiłem z bardzo ciężko chorym kotem, który był leczony wcześniej niezwykle długo i niestety niewłaściwie w innych miejscach. . Moim kotem zajął sie dr Jackowski, polecony przez znajomych stawiając właściwe rozpoznanie po wykonaniu badań , których nikt wcześniej nam nie proponował.. Bardzo dziękujemy za pomoc i polecamy lecznice.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Olaf
  Olaf 2021-01-31 15:03

  OD LAT PERFEKCYJNI, KOMPETENTI SUPER SPECJALIŚCI. Wielokrotnie ratowali zdrowie i życie moich zwierzaków , a szczególnie Gorana często ,,szukającego guza,, podczas leśnych eskapad . Kiedyś przywizłem jamnika poturbowanego przez dzika ,któremu Klinika na warszawskim Bemowie nie dawała szans doktor Jackowski walczył o niego cały dyżur , pies był poszarpany w kilku miejscach i przez 3 tygodnie walczylismy o niego . Po prawie 3 latach unika spotkań z dzikami 😉 i ma się doskonale POLECAM .NAPRAWDĘ ŚWIETNI SPECJALIŚCI !!!
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Adam Adamu
  Adam Adamu 2021-01-06 22:30

  Bardzo przyjazna lecznica, bardzo miła obsługa . Od lat jestem klientem i zdecydowanie mogę polecić ten zespół , zarówno doświadczonych specjalistów jak i młodych lekarzy . POLECAM NATOLIŃSKĄ
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Mieczysław Szczepaniak
  Mieczysław Szczepaniak 2020-12-29 16:11

  Witam.To co mnie spotkało dziś podczas wizyty moim pieskiem to wola o pomstę do nieba,otóż zamknięto mnie w ciasnym pomieszczeniu ,gdzie nie ma wentylacji …(więcej)
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Właściciel 2021-01-06 23:01

  Szanowny Panie . Zostałem poproszony przez pracownika recepcji o poinformowanie Szanownego Pana , że zgodnie z wytycznymi ministra finansów od ponad roku klient płacąc za usługę jest zobowiązany do poinformowania osobę przyjmująca płatność o chęci otrzymania faktury . Nie uczynił Pan tego . Informacja tej treści jest umieszczona w recepcji i poczekalni lecznicy . W recepcji był Pan obsługiwany przez kobietę , był Pan pisząc delikatnie nieuprzejmy dlatego zostałem poproszony o interwencje. Nieprawda jest ze lekarz , który konsultował Pana psa spóźnił się . To klient , który był z kotem przed Panem spowodował opóźnienie . Lecznica jest wyposażona w bardzo wydajną wentylacje i jest Pan pierwsza osobą , która ,, zagotowała się,, oczekując na konsultacje. Pana kultura osobista pozostawiała wiele do życzenia dlatego został Pan wyproszony z lecznicy i otrzymał zarówno paragon fiskalny jak i fakturę wedle życzenia. Ufamy , że juz nigdy Pan nie będzie naszym klientem.
  Mieczysław Szczepaniak,pacjent psa do tej kliniki? 2021-01-08 13:08

  Witam p.doktora serdecznie.Otoz doczekałem się wyjaśnienie opartego na fałszywej ocenie przekazanej Panu przez p.rejestratorke,która to pelnola obowiązki tego dnia w pracy.Nieprawda jest to wszystko co p.zostalo przekazane.Zostalem poproszony do pomieszczenia wraz z moim psem gdzie tam miałem oczekiwać na p.kardiolog. zostały zamknięte drzwi tego pomieszczenia dalej po 20min gdzie tak jak napisałem wcześniej głośno na korytarz stwierdziłem swoje niezadowolenie P.pszeprosola mie przyznała racje i przyniosła prześlę.Dalej to p.kardiolog wezwała mnie na wykonanie swoich czynności.Po ty p.bedac przy p.rejestratorce wykazal się brakiem kultury nie oczekując o demie rabka wyjaśnień. Nie zostałem poinformowany czy faktura ,czy paragon ,a przy opłacaniu za usługę tak się wcześniej informuje klienta Twszystko ,oczekuje jeszcze wyjaśnień i przeproszenia mnie tu na stronie. i przyznania się do prawdy tej pani jak było Z poważaniem.M. Szczepaniak.
  Jarek Kędzierski
  Jarek Kędzierski 2020-12-28 09:34

  Na Belgradzką trafiliśmy w maju, trochę przypadkiem, gorączkowo szukając pomocy. Zostaliśmy na kilka miesięcy, taki trochę drugi dom 😉 Lekarze cudowni! W innych miejscach spotykaliśmy ludzi, którzy w uśpieniu kota widzieli jedyne wyjście. Tutaj wspólnie podjęliśmy wyczerpującą walkę o życie i udało się. Na kogo byśmy nie trafili danego dnia, każdy zawsze wyczerpująco odpowiadał na nasze pytania, a te nieraz pewnie były upierdliwe 😉 Odwaga, szczerość i otwartość, to cechy tego zespołu! Nikt nie traktował nas z wyższością, a nasze sugestie były brane pod uwagę i omawiane. Mimo, że w okolicy zamieszkania mam kilka klinik, zdecydowanie warto przejechać pół miasta do Was! Pozdrawiamy gorąco, wraz z Ibu 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Karolina Kowalska
  Karolina Kowalska 2020-12-18 14:09

  Pozytywne: Profesjonalizm Profesjonalana klinika polecam lekarze bardzo mili odpowiadaja na wszystkie pytania oddzwaniaja, zatem kontakt bardzo dobry. Musialam ujac jedna gwiazdke poniewaz Pani na recepcji niestety nie jest w stanie sprostac profesjonalnosci jakim wykazuja sie lekarze. Kilka razy bylismy nieuprzejmie potraktowani oraz raz zostalismy wprowadzeni w blad, a wielka szkoda…
  Źródło opinii: google.com

  Fundacja Futrzaki
  Fundacja Futrzaki 2020-12-06 20:11

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Pomagają nam za każdym razem <3 Genialni lekarze z sercem , świetna klinika , pełen profesjonalizm Polecamy z całego serducha !!!
  Źródło opinii: google.com

  Aleksandra B.
  Aleksandra B. 2020-12-06 18:02

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Bardzo polecam tę klinikę za profesjonalne i życzliwe podejście do zwierzaków. Miałam przyjemność kilkakrotnie być na wizycie u dr Macieja Domaszewicza, który jest dociekliwym, dbającym o każdego pacjenta i trafnie stawiającym diagnozy specjalistą. Gorąco polecam, przede wszystkim za ogromną wiedzę oraz wyjątkowe podejście, dzięki któremu nawet moja kotka była spokojna zarówno w trakcie badań, jak i całej wizyty.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Buszko
  Magdalena Buszko 2020-12-06 12:48

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Gorąco polecam tę lecznicę. Szeroki zakres usług oraz przesympatyczni i zawsze życzliwi lekarze sprawiają, że pokonuję całą Warszawę, aby właśnie tam leczyć swoje zwierzęta 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Grzegorz KK
  Grzegorz KK 2020-12-06 11:10

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Siostra leczy tu swoje koty od wielu lat. świetne miejsce, bardzo nowoczesna klinika , przemili ludzie, pełne zaangażowanie i bardzo dużo miłości . Moje psy przeszczęśliwe i co najważniejsze podczas kilku już problematycznych wizyt nigdy mnie nie zawiedli. Ceny dosyć wysokie ,ale serwis naprawdę na bardzo wysokim poziomie .Polecam .
  Źródło opinii: google.com

  sursum corda
  sursum corda 2020-12-06 10:05

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Doskonali lekarze, przemiła profesjonalna obsługa, empatia i oddanie dla pacjenta. Walczą zawsze do końca . Gorąco polecam lecznicę.
  Źródło opinii: google.com

  myosotis stenophylla
  myosotis stenophylla 2020-12-06 09:34

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm najlepsza i najbardziej przyjazna klinika w wawie.super lekarze specjaliści zawsze z troską zajmuja się kazdym zwierzakiem ludzie o wielkiej empatii i złotych sercach plus profesjonaliści na najwyższym poziomie
  Źródło opinii: google.com

  Barbara
  Barbara 2020-11-18 12:01

  Polecam klinikę, nasz kot obsługiwany był przez dr Tomasza Jackowskiego. Była to nasza 1wsza wizyta, z podejrzeniem zapalenia spojówek u małego kotka. Dr podszedł do kota w sposób bardzo profesjonalny, wyczuł że jestem amatorką i poświęcił nam mimo, iż przyszliśmy z konkretnym zagadnieniem sporo czasu, również na przekazanie podstawowych zasad pielęgnacji, obciął kotu 1wszy raz pazurki, pokazał jak aplikować krople do oczu, odrobaczył go wraz ze szkoleniem na właściciela, dał oraz zalecił kurację odpornościową w kapsułkach. Podzielił się na miarę możliwości czasowych swoją wiedzą a przy tym nie czułam że zapłaciłam specjalnie sporo, co zniechęciłoby mnie do kolejnej wizyty. Dr był fachowy, konkretny i chcący pomoc kotu oraz zmartwionemu właścicielowi. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pełna rekomendacja 🙂
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Jolanta Janecka
  Jolanta Janecka 2020-11-08 21:49

  Pozytywne: Niezawodność, Profesjonalizm Od wielu lat powierzam im swoje zwierzaki i nigdy mnie nie zawiedli .Bardzo profesjonalny oddany swojej pracy zespół Weterynarzy . gorąco polecam Lecznicę natolińską !!!
  Źródło opinii: google.com

  Wanda B
  Wanda B 2020-11-08 17:40

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Najlepsza Lecznica w Warszawie. Doskonała opieka ,bardzo fachowi i przemili ,cały personel kocha swoją pracę i zawsze można na nich liczyć. Empatie i miłość do zwierząt obserwuję będąc klientką od kilkunastu już lat .
  Źródło opinii: google.com

  Mateusz Kowalik
  Mateusz Kowalik 2020-11-08 08:29

  Kiepska opieka, polecam omijać z daleka klinikę jak i „lekarzy weterynarii” pracujących tam
  Źródło opinii: google.com

  Maria 2021-08-11 02:40

  Po 20 latach opieki nad moimi zwierzakami napisze delikatnie, że pisze Pan bzdury . Doskonała opieka ,a lekarze z Natolińskiej to profesjonaliści drogi panie !
  Olaf 2021-11-18 23:56

  musi mieć pan duży problem z głowa i oczami pisząc o tej lecznicy takie bzdury !!!
  magda w
  magda w 2020-10-13 18:52

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Moim zdaniem to najlepsza lecznica w Warszawie. Gorąco polecam to miejsce jeśli chcecie mieć pewność, że wasze zwierzaki są w najlepszych rękach. Magda,Matylda ,Czesław 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Jerzy Sawicki
  Jerzy Sawicki 2020-09-28 21:59

  Bardzo dziękujemy za olbrzymią empatię, wyrozumiałość i najlepszą, kilkunastoletnią opiekę nad naszym ukochanym kotem Yoshim. B.J.M. Sawiccy
  Źródło opinii: google.com

  Katarzyna Chruścińska
  Katarzyna Chruścińska 2020-09-28 21:40

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Korzystałam z usług NatWetu jako dom tymzasowy i korzystam prywatnie z moimi własnymi zwierzętami. Polecam szczególnie dr Panek, która postawiła na nogi wiele "beznadziejnych" kotów. Bardzo polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Dorotka M
  Dorotka M 2020-09-28 17:13

  Od paru lat uczęszczamy na wizyty nagle jak i kontrolne. Jesteśmy bardzo zadowolone z opieki dla Phoebe która jest stała już pacjentką. Bardzo dziękujemy za profesjonalna opiekę dr Dominice, dr Kasi oraz dr Agnieszcze zawsze wysłuchają i odpowiedzą na wszelkie pytania. Dziękujemy Justynie za super masaże na przywitanie.
  Źródło opinii: google.com

  A. Schmidt
  A. Schmidt 2020-09-28 16:59

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość z lecznicą natolińską jesteśmy już prawie 20 lat ,kiedy w 2004 roku po 3 latach walki o zdrowie odchodził nasz ukochany kot Ryszard. Wtedy był prowadzony przez dr Jackowskiego ,świetnego i bardzo wnikliwego lekarza. Po śmierci naszego kota kolejne zwierzaki leczymy tylko na Belgradzkiej i zawsze spotykamy się z ogromną empatią i zaangażowaniem całego zespołu weterynarzy .Kilka razy zwierzaki były operowane, lecznica 2 razy się przeprowadzała ale zawsze przez te kilkanaście lat nas nie zawiedli. Do napisania tej opinii w pewnym sensie sprowokowały mnie opinie ludzi ,którym wydaje się, że weterynarz to nieomylna maszyna pracująca ,zwyczajnie za darmo. Niestety tak nie jest,. Zczystym sumieniem polecam to miejsce jako sąsiad i wieloletni klient , a w zasadzie mąż klientki bo to żona zajmuje się naszą menażerią . PS. pozdorwienia dla Cioci Dominiki ,Agnieszki i oczywiscie dr Tomka . Nie przejmujcie się i dalej róbcie to co robicie ,bo robicie to naprawdę doskonale.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Tarnik
  Agnieszka Tarnik 2020-09-28 14:41

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam z całego serca tę lecznicę - po bardzo długich poszukiwaniach miejsca, w którym mój pies otrzyma pomoc w przeprowadzeniu zaleconych badań, w końcu trafiliśmy do lecznicy, w której otrzymałam błyskawiczną i pełną odpowiedź - wraz z wyceną zabiegów i wyznaczeniem terminu (bardzo bliski termin zresztą). W dniu zabiegów wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z planem, bez opóźnień (z czym spotkaliśmy się po raz pierwszy), otrzymaliśmy wspaniałą opiekę, pełną informację co się wydarzy oraz jakie są wyniki zaraz po zabiegach. Każdy z pracowników, na każdym etapie kontaktu z lecznicą wykazał się ogromną kulturą i empatią, co naprawdę zdarza się niestety coraz rzadziej. Dziękujemy całemu zespołowi i z pewnością do zobaczenia 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Olga Justa
  Olga Justa 2020-09-28 13:40

  Pozytywne: Czas reakcji, Profesjonalizm W dniu dzisiejszym nasza kotka Tusia trafiła w ręce Pani Doktor Dominiki Gutkowskiej. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i empatii Pani Dominiki. To lekarz pasjonat, z dobrą ręką do zwierząt, z łatwością budzący zaufanie. Pani Doktor z dużą serdecznością zajęła się naszą Tusią, dzięki czemu stres kotki był zredukowany do niezbędnego minimum. Wyjaśniła nam również szczegółowo kwestie związane ze zdrowiem naszego kotka. Bardzo chciałabym sama trafić po opiekę tak doświadczonego i troskliwego lekarza. Pięknie dziękujemy!
  Źródło opinii: google.com

  Bartosz L.
  Bartosz L. 2020-09-28 11:51

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość Lecznica była pierwszą placówką od długiego czasu, która potraktowała nas w sposób profesjonalny i rzetelny. Począwszy od umówienia wizyty, przez kontakt telefoniczny i mailowy, dotrzymanie terminu, personel pracujący na miejscu (głębokie ukłony), skończywszy na omówieniu badań, udzieleniu wskazówek i pożegnaniu. Po wcześniejszych doświadczeniach z innymi placówkami byliśmy głęboko zaskoczeni, że komplet badań u psa adoptowanego ze schroniska (który nie znosi wizyt lekarskich), może przebiec tak sprawnie i w sposób absolutnie bezpieczny dla naszego zwierzaka. Do kliniki trafiliśmy z polecenia i nawet mieszkając w dalszej odległości niż Mokotów, zgłosilibyśmy się (i na pewno zgłosimy się) ponownie.
  Źródło opinii: google.com

  Paulina Zagórska
  Paulina Zagórska 2020-09-28 09:46

  Krytyczne: Czas reakcji, Niezawodność, Profesjonalizm Do kliniki trafiliśmy z polecenia internautów. Pies, którego zakupiliśmy miał biegunki i czerwone białka gałek ocznych. Zostały zrobione badania krwi i dostalismy antybiotyki w tabletkach i kroplach oraz tabletki na zatrzymanie biegunkim. Pies dostal również zastrzyk na rozluźnienie mięśni. Dopoki przyjmowla leki bylo ok jednak czerwone białka nie zeszły. Po wybranych lekach dolegliswosco wróciły. Udaliśmy się znow do lecznicy. Dostaliśmy kolejne zastrzyki i leki. Na zastrzyk mielismy zgłaszać się również w kolejne dni jednak za każdym razem kiedy trafialiśmy do lecznicy trafialiśmy na innego lekarza. Każdy dodawał cos od siebie jesli chodzi o leki i odejmowal cos od poprzedniego lekarza. Zostawiliśmy tam sporo pieniędzy i zmienilismy przychodnie na mniejszą, gdzie psem zajmie się jeden specjalista i będzie prowadził go w chorobie od początku do końca. Na pierwszej wizylycie padła diagnoza ALERGIA! Lekarz byl zdziwiony, ze nie zostało to do tej pory rozpoznane w Natolińskiej gdyż objawy które mial pies (biegunki, czerwone oczy i zaczerwienione uszy) to podstawowe objawy alergii. Zmiana karmy przyniosła ulgę juz na drugi dzień. Bialka wrocily do normy, biegunki sie skończyły, a uszu były bledsze. Zaczęliśmy odzyskiewać psa-radosnego i skorego do zabawy. Jednak przez to, iż sytuacja trwała tak długo, a alergia dlugo nie była zdiagnozowana i pies mial kontakt z alergenem wyszlo u niego gronkowcowe zakażenie skóry! Wiązało się to nie tylko z kolejnymi kosztami i prowadzeniem psa w poradni dermatologicznej, ale i z cierpieniem psa, gdyż to bardzo swędzi. Obecnie juz 4ty tydzien leczymy gronkowca antybiotykiem oraz musimy kąpać psa 3x w tygodniu w specjalistycznym szamponie co wiąże się ze stresem dla naszego psiaka. A wystarczyła odrobina profesjonalizmu i wiedzy! I uniknęli bysmy tego wszystkiego. Serdecznie NIE POLECAM tego miejsca, chyba, ze ktos chce aby lekarze eksperymentowali i co chwile podczas jednego leczenia zmieniali leki i zalecenia Edit. Zalecana karma była karmą, którą sprzedajecie w lecznicy. Nie zalecili Państwo zmiany karmy ze względu na podejrzenie alergii, a na tą którą sie u Was sprzedaje z założeniem konta na platformie. Opinia dermatologa jest jasna, iż zbyt pozna zmiana karmy na HIPOALERGICZNĄ BEZ KURCZAKA jest powodem stanu psa. Nie musiała być ona z hydrolizowanym białkiem ponadto w karmie, którą zaleciliście i z producentem z którym macie umowe jest miedzy innym hydrolizowane białko KURCZAKA. Lekarz dermatolog był załamany i zszokowany Panstwa "leczeniem", a weterynarz do którego trafiliamy po Panstwa nieudolnym leczeniu wskazał jasno o jakim składzie karmę należy kupić bez wciskania tej, którego producenta miał w gabinecie. Tak pozna wizyta u dermatologa jest po 1 spowodowana próba leczenia zakazenia gronkowcowego skory psa przez lekarza weterynarii oraz kilkutygodniowym oczekiwaniem na wizytę do poradni dermatologicznej. Jak wspomniałam wyżej od 4 tygodni jesteśmy na antybiotyku wiec proszę sobie czasu nie dopisywać, iż sytiacja rozpoczęła się 3 miesace od wizyty u Was.

  Odpowiedź weterynarza (2020-09-28 11:13)
  Do lecznicy Rio trafił 10 kwietnia w szczycie pierwszej fali pandemii Covid-19, kiedy Zespół lekarski liczący klikunastu lekarzy był podzielony na dwie grupy pracujące co 2 tygodnie.Państwa pies przychodził na wizyty z mężczyzną i podczas 14 dniowej terapii zarówno na pierwszej wizycie jak również ostatniej, która miała miejsce 24 kwietnia byliście Państwo informowani o postępowaniu terapeutycznym. Na pierwszej wizycie lekarz zaproponował podstawowe badania krwi, przekazał też informacje, że rozpoznaniu różnicowym należy ze względu na wiek psa i objawy kliniczne brać pod uwagę alergię .W karcie Rio jest wyraźne zalecenie zmiany diety jeśli leki przeciwbiegunkowe, oraz odrobaczenie nie będą skuteczne.Obarcza nie nas winą za brak komunikacji między właścicielami , oraz opisywanie na forum publicznym ,że problem dermatologiczny, który wystąpił podczas gorącego, deszczowego lata 3 miesiące po ostatniej wizycie u nas jest naszą winą jest zwyczajnym pomówieniem . Pani doktor podczas rozmowy z właścicielem przekazała na pierwszej wizycie ,że nie wykluczamy zastosowania u Rio diety w formie hydrolizatu .Jeśli nie przekazano Pani tej informacji to nie jest nasza wina i nie możemy pozwolić na to żeby pomawiano nas o brak podstawowej wiedzy. Pani frustracje są uzasadnione ale nie upoważniają Pani do pisania oszczerczych publicznych opinii. Życzymy Państwu i Rio tylko zdrowia.
  Źródło opinii: google.com

  Dorota Tomicka
  Dorota Tomicka 2020-09-28 08:33

  Krytyczne: Profesjonalizm Błędnie postawiona diagnoza i nie potrzebne leczenie kota. Ceny nadmiernie wygórowane. Nie polecam !
  Źródło opinii: google.com

  Piotr W
  Piotr W 2020-09-28 01:06

  Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm Klika dni temu odwiedziłem tą lecznicę .Klika kwestii zdrowotnych przed wyjazdem ,oraz założenie tzw. czipa i wystawienie paszportu.Zostałem przyjęty iście po królewsku, bardzo sympatyczny lekarz, chyba szef. Mój pies alergicznie reaguje na dotyk , a tym razem gruba jak palec igła nie spowodowała żadnej reakcji .Gorąco polecam i nadal pozostaje pod ogromnym wrażeniem obsługi i tego miejsca.
  Źródło opinii: google.com

  Aventis
  Aventis 2020-09-28 00:17

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm, Wartość Polecam z całego serca.Doświadczony zespół lekarzy , przemiła Pani Magda ,wiecznie uśmiechnięta i serdeczna .Od wielu lat leczymy tam nasze koty i nigdy nas nie zawiedli . Bardzo profesjonalne i pełne empatii podejście do zwierzaków
  Źródło opinii: google.com

  Olaf
  Olaf 2020-09-01 00:01

  Od 15 lat tylko tu leczę swoje zwierzęta .Gorąco polecam cały zespół natolińskiej.Doskonali lekarze z pasją i podejściem do zwierząt.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Weronika Leszczyńska
  Weronika Leszczyńska 2020-08-15 17:00

  Zdecydowanie najlepsza lecznica weterynaryjna w Warszawie! 13-letni pies z ostrą infekcją zębów przeszedł bardzo skomplikowany zabieg pod narkozą bez żadnych skutków ubocznych - czuje się fantastycznie, lepiej niż kiedykolwiek. Pełen profesjonalizm, cudowne, ciepłe podejście do zwierząt. Pracują tam ludzie z prawdziwą pasją do weterynarii i miłością do zwierząt. Gorąco polecam!
  Źródło opinii: google.com

  Agata Krasuskaujn
  Agata Krasuskaujn 2020-08-15 07:09

  Pozytywne: Jakość, Niezawodność, Profesjonalizm Od wielu lat korzystam z usług tej lecznicy. Puszek jest z nami juz 18 lat dzięki profesjonalnej opiece lekarzy z Natlinskiej. Szczegolne podziekowania ...(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Jolanta Sienkiewicz
  Jolanta Sienkiewicz 2020-08-13 12:45

  Pani weterynarz omal nie doprowadziła do śmierci mojego psa. Wyratował go inny lekarz. To nie tylko niewiedza zawodowa, ale i buta wobec sytuacji, do której ta niewiedza doprowadziła. Skandaliczne zachowanie, jako człowieka, który popełnił błąd i nie potrafi się do tego przyznać I podjąć szybko własciwe działania zaradcze. Pies żyje tylko dzięki innemu weterynarzowi o dużej wiedzy zawodowej i pomocy w błyskawicznym przeprowadzeniu badań dwóch innych wysokiej klasy specjalistów, którzy przed laty uczyli tę Panią zawodu. Każdy popełnia błędy i nie jest wszechwiedzący, ale zachowanie tej Pani wobec sytuacji, do której doprowadziła było skandaliczne. Nie polecam.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Właściciel 2020-08-31 21:50

  To zwykle oszczerstwo . Taka sytuacja nie miała nigdy miejsca w tej lecznicy . Jeśli lekarz omal nie zabiła Pani psa powinienem o tym wiedzieć , a tymczasem opisuje Pani wydarzenia których nie można zweryfikować . Jeśli ma Pani odwagę zapraszam do lecznicy .Chetnie się z Panią spotkam aby zweryfikować Pani pomawiający celowo ogolnikowy wpis , który jest zwyczajnym pomówieniem .
  Szymon Ostrowski
  Szymon Ostrowski 2020-06-23 20:11

  Krytyczne: Jakość, Profesjonalizm Wyszedłem niezadowolony. Pomimo braku objawów lekarz upierał się aby psa uśpić i zrobić prześwietlenie psu w wieku 3miesiecy Jej zdaniem pies ma dysplazje a na pytanie,, po czym pani tak stwierdzila" odpowiedziała,, bo owczarki tak maja". Nie polecam jak ktoś chce aby jego pies żył i był zdrowy.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-04 18:23)
  Szanowni Państwo .Za wizytę internistyczną w sobotę 23 lutego trwającą 30 minut z pełnym badaniem klinicznym i zaleceniami oraz odpowiedzią lekarza n...(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  X.x.X
  X.x.X 2020-06-23 16:22

  Profesjonalne podejście do zwierząt. Nie ważne co by nie dolegało mojemu kotu, tutaj zawsze wiedzą jak mu pomóc. Bez względu na to jakie mam pytanie, tutaj zawsze dostanę na nie najlepszą odpowiedź. Cena za oferowane usługi według mnie jest niska. Polecam to miejsce ze względu na profesjonalność oferowanych usług oraz miła obsługę klienta. Napewno będę tu powracał jeszcze przez wiele lat.
  Źródło opinii: google.com

  Iwona Fowles
  Iwona Fowles 2020-06-04 17:13

  Polecam Natolinska Lecznice Zwierząt. Lepszej Kliniki nie znam
  Źródło opinii: google.com

  Michal Pachnik
  Michal Pachnik 2020-06-04 12:41

  Ze wszystkich tam lekarzy mogę jedynie polecic Pania Dominike Gutkowska, ktora poswiecila wiele czasu i uwagi psu aby wyleczyc go skutecznie z alergii. Wcale sie nie dziwie, że wiele osob przychodzi tylko do niej i to w dodatku tylko na zapisy. Jednakże resztę lekarzy (zwlaszcza tych mlodych, ktorzy dopiero co ukonczyli uczelnie) stanowczo odradzam. Nie wiem jak wyglada polityka firmy, ale moim zdaniem są nastawieni na wyciąganie kasy z pacjenta i wciskanie karm. Korzystalem, ponieważ mam najblizej, ale nigdy wiecej. Pierwsza wizyta - brak jakiegokolwiek podstawowego sprawdzenia szczeniaka przy pierwszym szczepieniu ( oczy, uszy, waga czy zgryz) to juz wielki minus. Pomijam już fakt, że lekarka albo sie nie wyspała albo jest poprostu taka niemiła. Druga wizyta - zapalenie ucha. Przyjela mnie bardzo mloda osoba, ktora powiedziala, że lepiej zapisac sie do Pani Dominiki bo ona sie nie zna (doceniam szczerosc , ale dobrze by bylo powiadomic pacjentów, że przyjmuja tam lekarze, którzy poprostu sie nie znają). Pobrała próbkę, która (jak zapewniala Pani doktor) miałabyć zbadana a wyniki gotowe juz na następny dzień. Oczywiscie aby zacząć leczyc psa musialem zapisac się na ponowna wizyte, ktora odbyla sie dopiero po dwoch dniach. Trzecia wizyta- zapalenie ucha. Ponowne pobranie probki z ucha (poprzednia sie zagubila). Tutaj przyjela mnie Pani Dominika i udalo sie w prosty i łatwy sposob wyleczyc psa. Czwarta wizyta - podejrzenie zapalenia pecherza lub zapalenia pochwy lub cieczka. Jako żółto dziub w posiadaniu psa suczki poszedlem aby sprawdzic co jest przyczyna apatii i czestego oddawania moczu. Zrobiono badania na podejrzenie ropomacicza! Po fakcie od innych osób dowiedzialem się, że jest znikome ryzyko ropomacicza u suki, ktora jeszcze nawet nie przeszla cieczki. Wykonano badania krwi, które byly idealne oraz usg macicy. Ropomacicze zostalo wykluczone. Eureka! Badanie moczu, również nie wiele wykazalo wiec na wszelki wypadek dostalismy leki przeciwzapalne. Po dwoch dniach suka dostala cieczke. Z tego co sie dowiedzialem po usg powinno byc już wiadomo, że to cieczka. Tak wiec zaplacilem ponad 300 zl aby dostac diagnoze "nie wiemy, proszę obserwować". Wiec albo w tym przypadku wyszła spora niewiedza lekarza albo bylo to mocne wyciagniecie kasy od laika. I tutaj pomijam rowniez fakt czekania 40 minut w kolejce, kolejne 40 minut na badania oraz 15 minut aby uiścić opłatę, ponieważ Pani z recepcji postanowiła urządzić sobie pogaduszki. Czy warto się tam wybrać? Ja odradzam. UPDATE: Prawdą jest niestety fakt, że badano sukę pod kątem ropomacicza, która jeszcze nigdy w życiu nie miała cieczki. A możnaby było zbadac pod kątem zapalenia pęcherza. Prawdą jest niestety fakt, że musiałem umawiać się ponownie na wizyte z zapaleniem ucha, ponieważ lekarz, który wtedy mnie przyjął stwierdzil, że lepiej iść do innego. Prawdą jest również fakt braku sprawdzenia podstawowych rzeczy u szczeniaka przed szczepieniem. Chociażby jego wagę. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w takiej klinice. Cóż trudno pogodzić sie z prawdą. O czym świadczy mało profesjonalna odpowiedź z państwa strony. To juz pokazuje jak źle traktujecie swoich klientów. Niestety, ale nie tylko ładne kafelki opisuja klinikę jako premium. Opisałem swoje przeżycie z kliniką, aby ostrzec innych przed rozczarowaniem. P.S. Proszę o polecenie wróżki, bo jak widać chyba znacie takich wiele.

  Odpowiedź weterynarza (2020-06-04 15:16)
  Dziękujemy za wnikliwą ocenę naszej pracy.Ponieważ ocena jest publiczna, niezwykle krytyczna i podważa nasze kompetencje, wręcz oskarża o nieuczciwoś...(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Joanna Michalak
  Joanna Michalak 2020-06-04 10:46

  Najlepsi lekarze, z pasją i miłością podchodzący do zwierząt. Do leczniczy trafiłam kilkanaście lat temu z pierwszym psem. Jako jedyni daliście nam nadzieję na uratowanie życia naszej wyżełce wycinając jej paskudne guzy. Obecnej suni uratowaliście dwa razy życie wyciągając z ciężkich chorób. Mam do Was 100% zaufania!
  Źródło opinii: google.com

  Michał Nowicki
  Michał Nowicki 2020-06-04 07:09

  Gorąco polecam tą klinikę. Pełen profesjonalizm! Lekarze z pasją i poświęceniem.
  Źródło opinii: google.com

  Rozczarowani
  Rozczarowani 2020-05-11 16:27

  Lecznica jest tylko ładna i nic więcej. Ceny kosmiczne, na każdym kroku naciąganie na pieniądze, a kompetencje weterynarzy pozostawiają wiele do życzenia.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Właściciel 2020-08-31 21:42

  Bardzo dziękujemy za opinię .Nie wnosi nic konkretnego ,jest ogólnikowa . Może dowiemy się czegoś więcej o naszych słabych kompetencjach i naciąganiu na pieniądze . Jakość ,wiedza i kompetencje to nie są tanie rzeczy . Tak więc może sie ujawnisz szanowna konkurencjo ?
  Przemysław Przybyłko
  Przemysław Przybyłko 2020-05-09 13:10

  Witam, my leczymy naszego psiaka w tej lecznicy od kilku lat i generalnie lecznicę jak najbardziej polecamy 🙂 Lekarze bardzo kompetentni, szczególnie polecamy dr Dominikę Gutkowską oraz dr Agnieszkę Panek, są naprawdę super. Mały minusik za niemiłą i nieprofesjonalną "obsługę" w postaci Pani asystentki, która niejednokrotnie wchodziła w kompetencje lekarzy i udzielała odpowiedzi za nich podczas rozmowy telefonicznej, odmawiając tym samym krótkiej konsultacji z lekarzem. W kontakcie bezpośrednim jest jeszcze gorzej i lepiej żebyśmy się w tej kwestii nie wypowiadali.. Mimo wszystko bardzo polecamy i pozdrawiamy serdecznie 🙂
  Źródło opinii: google.com

  I.
  I. 2020-05-09 11:10

  Uważam, że jest bardzo mało takich przychodni jak ta! Lekarze są zaangażowani, cierpliwi, empatyczni, z dużą wiedzą. Poświęcają tyle czasu i uwagi ile trzeba pacjentowi, naprawdę super miejsce, gdzie można być spokojnym o swojego podopiecznego.
  Źródło opinii: google.com

  Tomasz Mackowski
  Tomasz Mackowski 2020-04-25 09:55

  Gorąco polecam weterynarzy z lecznicy natolińskiej . Polecono mi to miejsce kilka kat temu . Nowa lecznica bardzo nowoczesna , robi ogromne wrażenie , pojawili się młodzi lekarze bardzo zaangażowani i profesjonalni. Wiedza, zaangażowanie i poczucie humoru dr Jackowskiego i całego Zespołu niezmiennie od lat na bardzo wysokim poziomie .pozdrawiam serdecznie TM z czworonogami oczywiście 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Kazik Karczewski
  Kazik Karczewski 2020-04-25 08:11

  Bardzo polecam! Od 10 lat opiekują się naszym Yorkiem.
  Źródło opinii: google.com

  ŁUKASZ Kolibabski
  ŁUKASZ Kolibabski 2020-04-25 07:31

  Na Natolińską Lecznicę trafiliśmy wraz z Żoną ponad 2 lata temu z polecenia. Mimo, że mieszkamy na Bemowie nie mamy problemu żeby jechać z naszym psem aż na Natolin bo wiemy, że warto. Mimo, że pies ma obecnie 6 lat to każde badanie krwi do czasu natrafienia na tą lecznicę było mocno problematyczne. W Lecznicy okazało się, że można pobrać psu bez problemu krew, i że pies nie musi się mocno przy tym denerwować ponieważ otaczający go lekarze zajmują się z nim delikatnie i zarazem profesjonalnie. Co więcej wyniki są zawsze bardzo szybko, niezależnie od pory i dnia pobrania krwi. W pewnym momencie dla naszego psa bardzo istotna była wiarygodność otrzymanych wyników... Niestety w przypadku poprzedniej kliniki, w której wykonywane były psu badania dwukrotnie otrzymane wyniki nie pokrywały się ze stanem faktycznym. W przypadku Natolińskiej Lecznicy nie dość, że wyniki były wiarygodne to zostały również szczegółowe przeanalizowane przez obecnych tam lekarzy. Analizując kwestię lekarzy chcę podkreślić, że każdy z którym mieliśmy do czynienia był miły i rzetelny. Zadawali oni dużo pytań, tak aby jak najlepiej rozpoznać dolegliwość psa. Na naszą szczególną pochwałę zasługuje przede wszystkim doktor stomatolog - pani Kasia Kowalczuk, która dwukrotnie wykonywała naszemu psu czyszczenie zębów z kamienia wraz z usunięciem tych w przypadku, których prześwietlenie wykazało konieczność ich usunięcia. Każdorazowo zabieg poprzedzał rzetelny wywiad oraz informacja na temat badań jakie należy wykonać przed podaniem narkozy. Sam zbieg trwał szybko a pies już po zabiegu wykazywał radość. Przepisane leki również się sprawdziły i przyniosły pozytywny efekt. Drugim lekarzem, który również wywarł na nas pozytywne wrażenie to pani Emilia Liwocha. Pani doktor ma dużą wiedzę, empatię oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu z psem. Trzecią osobą, która również zasługuje na wyróżnienie to pani Justyna pracująca na recepcji. Chyba każdy kto odzwiedział tą Lecznicę widział jaki tam jest ruch i ilu pacjentów na raz czegoś potrzebuje. Pani Justyna jest łącznikiem między klientami a lekarzami, często musi służyć radą w sytuacji gdy kolejka do lekarzy jest długa. Widać, że bardzo się stara i z tego co sam zauważyłem klienci Lecznicy nie tylko cztero-łapni, to zauważają i bardzo ją cenią. Niektórzy mogą marudzić, że ceny są wysokie...ale prawda jest taka, że za fachową obsługę i opiekę trzeba ponosić koszty. Poza tym moim zdaniem ceny w porównaniu do innych podobnie wyposażonych Lecznic w Warszawie jakoś mocno nie odbiegają od średniej....
  Źródło opinii: google.com

  W-wa Mościcki Nieruchomości
  W-wa Mościcki Nieruchomości 2020-04-01 20:11

  2020.02.04 - Moje psy są pacjentami tej lecznicy od prawie 15 lat. Przeszły i nagłe operacje i niewielkie zabiegi. Nigdy się nie zawiodłam na lekarzach tutaj pracujacych. Obecnie lecznica mieści się w pięknym, przestronnym lokalu. Przybyło lekarzy ale poziom opieki nad zwierzakami pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie. Polecam tą placówkę

  Odpowiedź weterynarza (2020-02-26 10:14)
  Szanowni Państwo, zgłosiliście się do nas w dn. 23.04.2019 w celu wykonania badania krwi oceniającego poziom przeciwciał neutralizujących wirusa wścieklizny u Państwa kota. Lekarz pobrał krew i wypełnił stosowny formularz. Podczas wizyty uzyskaliśmy Państwa dane, wraz z numerem telefonu komórkowego. Po przekazaniu materiału do laboratorium, okazało się, iż wymagane są dodatkowe dane. Wiedząc, że zależy Państwu na czasie i badanie jest bardzo ważne, jeszcze tego samego dnia, zarówno lekarz prowadzący, jak i recepcja Lecznicy, kontaktowali się z Państwem pod wskazany numer telefonu. Bezskutecznie. Przez kilka kolejnych dni dzwoniliśmy do Państwa pod numer telefonu podany przez Państwa podczas wizyty, nikt nie odbierał telefonu, zostawiliśmy wiadomość na Państwa skrzynce głosowej z prośbą o pilny kontakt z Lecznicą. Z powodu RODO nie możemy podać tego numeru telefonu do weryfikacji. Jednakże, w miniony piątek odebraliście Państwo ten telefon, kiedy recepcja Lecznicy kontaktowała się z Państwem ponownie. Zatem numer, pod który dzwoniliśmy, jest poprawny. W opinii oskarżacie nas Państwo że przez trzy tygodnie nikt się z Państwem nie kontaktował, żeby uzupełnić dane. Nie jest to prawda. W razie potrzeby dysponujemy bilingiem telefonicznym, jeśli chcieliby Państwo to wyjaśnić. Oskarżacie nas Państwo, że jesteśmy nieodpowiedzialni. Zbyt surowa ocena, w przypadku kiedy lekarz nie może skontaktować się z Opiekunem Pacjenta przez kilka dni i wyjaśnić, że potrzebne są od Państwa dodatkowe informacje, aby móc uruchomić procedurę badania. Dlatego proszę, abyście Państwo nas nie oczerniali, bo po 20 latach na rynku, tysiącach Pacjentów i ich Opiekunów, którym pomagamy, których leczymy, i których dobro i komfort są dla nas najważniejsze, Państwa ocena jest krzywdząca. pozdrawiam -Tomasz Jackowski
  Źródło opinii: google.com

  Marcin Grygoruk
  Marcin Grygoruk 2020-04-01 10:36

  Super Lekarze i miła obsługa. Polecam tą klinikę każdemu
  Źródło opinii: google.com

  Marta Kfiatek
  Marta Kfiatek 2020-02-26 20:10

  Pełen profesjonalizm 🙂 Ceny może nie są najniższe w Warszawie ale obsługa i jakoś świadczonych usług naprawdę na wysokim poziomie.
  Źródło opinii: google.com

  eSportStudio
  eSportStudio 2020-02-26 17:11

  Ludzie ze świetnym podejściem do zwierząt. W końcu znalazłem weterynarza, któremu mogę zaufać 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Sebastian Niegowski
  Sebastian Niegowski 2020-02-26 17:00

  Pełen profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o Dr. Dominikę Gutkowską.
  Źródło opinii: google.com

  Agnieszka Niegowski
  Agnieszka Niegowski 2020-02-26 16:22

  Natolinska Lecznica Weterynaryjna leczy nasze pieski juz ponad 20 lat. Lecznica nigdy nie zawiodła nas pod względem pełnego profesjonalizmu, trafnej diagnozy czy skutecznego przebiegu leczenia. Wszyscy Lekarze odznaczaja się wysoka ekspertyza oraz co ważne empatia oraz miłościa do naszych pupili. W szczegolnosci chciałabym polecić Dr. Dominikę Gutkowska, ktora jest nie tylko świetnym Lekarzem z ogromnym doświadczeniem, ale również osoba bezgranicznie poswiecona zwierzetom, okazujaca im oraz ich właścicielom wielkie serce I duża dozę empatii. Dr. Gutkowska walczyła o życie naszego 15 letniego pieska o imieniu Rudi do samego końca nie poddajac sie oraz dodajac wiary wlascicielom, przedlużajac mu życie w ciężkiej chorobie zapewne o kilka miesiecy. Serdeczne podziękowania dla Pani Doktor, pozostalych Lekarzy oraz całego Personelu Kliniki. Na pewno planujemy skorzystać z usług kliniki w przyszłości. Agnieszka Niegowski wraz z mama Dorota Bernat.
  Źródło opinii: google.com

  Magdalena Worrell
  Magdalena Worrell 2020-02-26 12:13

  Profesjonalizm i empatia na 5! Z moim pieskiem przychodzę do lecznicy sierpnia 2019 i za każdym razem jestem w pełni zadowolona z tego jak lekarze traktują mojego pupila. Dzisiejsza wizyta nie była wyjątkiem, i dr. Emilia cudownie zajęła się Tonym. Dodatkowo miejsce jest czyste, posiada odpowiedni sprzęt i udogodnienia dla pacjentów. Cieszę się ze takie miejsca istnieją. Dziękuje 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Michał
  Michał 2020-02-21 08:13

  Moge polecic tylko jednego lekarza z tej kliniki. Pania Dominike Gutkowska, ktora poswiecila wiele czasu i uwagi psu aby wyleczyc go skutecznie z alergii. Wcale sie nie dziwie, że wiele osob przychodzi tylko do niej i to w dodatku tylko na zapisy. Jednakże resztę lekarzy (zwlaszcza tych mlodych, ktorzy dopiero co ukonczyli uczelnie) stanowczo odradzam. Nie wiem jak wyglada polityka firmy, ale moim zdaniem są nastawieni na wyciąganie kasy z pacjenta i wciskanie karm. Zreszta sam fakt iż jeden z wlascicieli przyjmuje tylko w jeden dzien w tygodniu i tylko przez godzine o czyms świadczy. Korzystalem, ponieważ mam najblizej, ale nigdy wiecej. Pierwsza wizyta - brak jakiegokolwiek podstawowego sprawdzenia przy pierwszym szczepieniu szczeniaka ( oczy, uszy, waga czy zgryz) to juz wielki minus. Pomijam już fakt, że lekarka albo sie nie wyspała albo jest poprostu taka niemiła. Druga wizyta - zapalenie ucha. Przyjela mnie bardzo mloda osoba, ktora powiedziala, że lepiej zapisac sie do Pani Dominiki bo ona sie nie zna (doceniam szczerosc , ale dobrze by bylo powiadomic pacjentów, że przyjmuja tam lekarze, którzy poprostu sie nie znają). Pobrała próbkę, która (jak zapewniala Pani doktor) miałabyć zbadana a wyniki gotowe juz na następny dzień. Oczywiscie aby zacząć leczyc psa musialem zapisac się na ponowna wizyte, ktora odbyla sie dopiero po dwoch dniach. Trzecia wizyta- zapalenie ucha. Ponowne pobranie probki z ucha (poprzednia sie zagubila). Tutaj przyjela mnie Pani Dominika i udalo sie w prosty i łatwy sposob wyleczyc psa. Czwarta wizyta - podejrzenie zapalenia pecherza lub zapalenia pochwy lub cieczka. Jako żółto dziub w posiadaniu psa (zwlaszcza suczki) poszedlem aby sprawdzic co jest przyczyna apatii i czestego oddawania moczu. Zrobiono badania na podejrzenie ropomacicza! Po fakcie od innych osób dowiedzialem się, że jest znikome ryzyko ropomacicza u suki, ktora jeszcze nawet nie przeszla cieczki. Wykonano badania krwi, które byly idealne oraz usg macic. Ropomacicze zostalo wykluczone. Eureka! Badanie moczu, również nie wiele wykazalo wiec na wszelki wypadek dostalismy leki przeciwzapalne. Po dwoch dniach suka dostala cieczke. Z tego co sie dowiedzialem po usg powinno byc już wiadomo, że to cieczka. Tak wiec zaplacilem ponad 300 zl aby dostac diagnoze "nie wiemy, proszę obserwować". Wiec albo w tym przypadku wyszła spora niewiedza lekarza albo bylo to mocne wyciagniecie kasy od laika. I tutaj pomijam rowniez fakt czekania 40 minut w kolejce, kolejne 30 minut na badanie usg oraz 15 minut aby uiścić opłatę, ponieważ Pani z recepcji postanowiła urządzić sobie pogaduszki. Zostawiam was z tą opinią i proszę samemu wywnioskowac z ww. opisu czy warto się tam wybrać.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Magdalena Sasin
  Magdalena Sasin 2020-01-30 21:32

  Bardzo fachowa pomoc, zawsze! Doktor Agnieszka i doktor Formiński sa niezastapieni. Nasz mops byl trudnym przypadkiem. Kilka operacji rzepki i juz sami nie wierzyliśmy, ze piesek bedzie dobrze chodzil. Dzięki ogromnej wiedzy udało się pieska wyprowadzić na prostą! Chociaż leczenie trwało 4 miesiące to po tych trudnych chwilach pozostała tylko blizna i wspomnienia. Beza dała się poznać jako stały bywalec kliniki 😉 mimo ciężkich chwil zawsze jeździmy tam z uśmiechem, bo wiemy, ze otrzymamy fachową pomoc, a Beza zawsze wysepi od dr Anieszki jakies psiastko 🙂 polecam klinikę!
  Źródło opinii: google.com

  Krzysztof
  Krzysztof 2020-01-07 08:15

  Lekarzy oceniam bardzo dobrze ale organizacja przychodni fatalna. Zapisałem się na wizytę z tygodniowym wyprzedzeniem na godzinę 12 i tak też pojawiłem się w przychodni. Po 1.5 godzinnym oczekiwaniu dowiedziałem się w recepcji że obsuwa jest jeszcze około godziny. Nie dałem rady dalej czekać, pies zestresowany wrzaskami kotów zamkniętych w transporterkach a ja też miałem dosyć, zrezygnowałem. Jeśli zapisuje się kogoś na wizytę to rozumiem opóźnienie 10-15 min ale nie dłużej i to zaważyło na tym że więcej tam nie będę, nie mam całego dnia na wizytę z pieskiem.
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Tomasz Jackowski 2020-01-16 00:30

  Jesli przeczyta Pan ten wpis bardzo proszę o kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia problemu 2,5 godzinnego oczekiwania na wizytę .Ocena bardzo surowa .Cóż nie jesteśmy w stanie jej zweryfikować ponieważ mamy kilkuset właścicieli Krzysztofów .Dlatego raz jeszcze proszę o kontakt w celu weryfikacji Pana oczekiwań i naszej niekompetencji organizacyjnej.
  Tomasz
  Tomasz 2019-11-27 23:38

  Doskonale wyposażona, przemiły personel, bardzo empatyczni i co najważniejsze profesjonalni lekarze .Pozdrawiam i gorąco polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Ewa Bodych
  Ewa Bodych 2019-11-25 15:29

  Trafiłam do lecznicy w trakcie choroby kota i zostałam tam do dziś. Cudowna, kompetentna Pani dr Dominika - niezastąpiony specjalista. Mogłabym tak wymieniać bez końca ❤️ Jednym słowem lekarz z powołania o ogromnej wiedzy - POLECAM
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Monika Maj
  Monika Maj 2019-11-18 13:20

  Pełne zaufanie, profesjonalni, skuteczni, wyrozumiali. Pan doktor Tomasz bardzo konkretny i widać, że lubi to co robi. Fachowa opieka nad zwierzakami. Polecam w 100%!
  Źródło opinii: google.com

  Xxx Xxx
  Xxx Xxx 2019-10-06 19:28

  Dostalam namiary z polecenia i nie zaluje ze pojechalam z pieskiem do tej lecznicy! Podejscie lekarzy do pacjenta i do wlasciciela czworonoga na najwyzszym poziomie, inne kliniki w Warszawie wymiekaja przy tej. Ceny no coz takie jak w kazdej dobrej klinice troche wysokie ale naprawde warto. Pan Doktor ortopeda Tomasz Formiński w moim mniemaniu jest REWELACYJNYM lekarzem z doskonala wiedza , usmiechem na twarzy i cieplym spokojnym podejsciem 🙂 malutki piesek chihuahua nie byl problemem dla Pana doktora. Jestem bardzo zadowolona. Polecam. A i nie trzeba bylo czekac miesiac czasu na ortopede jak w innych klinikach. Tokyo dziekuje :*
  Źródło opinii: google.com

  Анастасия Васильева
  Анастасия Васильева 2019-06-06 11:44

  Kilka tygodni temu doszło do nieporozumienia, ale doceniam , że był zrobiony pierwszy krok i ten problem z przedłużeniem badania krwi został w końcu rozwiązany. Zmieniam opinie i uważam , ze to charakteryzuje lecznicę jaką firmę której naprawdę zależy aby każdy klient został zadowolony!

  Odpowiedź weterynarza (2019-06-07 12:44)
  Szanowni Państwo, zgłosiliście się do nas w dn. 23.04.2019 w celu wykonania badania krwi oceniającego poziom przeciwciał neutralizujących wirusa wścieklizny u Państwa kota. Lekarz pobrał krew i wypełnił stosowny formularz. Podczas wizyty uzyskaliśmy Państwa dane, wraz z numerem telefonu komórkowego. Po przekazaniu materiału do laboratorium, okazało się, iż wymagane są dodatkowe dane. Wiedząc, że zależy Państwu na czasie i badanie jest bardzo ważne, jeszcze tego samego dnia, zarówno lekarz prowadzący, jak i recepcja Lecznicy, kontaktowali się z Państwem pod wskazany numer telefonu. Bezskutecznie. Przez kilka kolejnych dni dzwoniliśmy do Państwa pod numer telefonu podany przez Państwa podczas wizyty, nikt nie odbierał telefonu, zostawiliśmy wiadomość na Państwa skrzynce głosowej z prośbą o pilny kontakt z Lecznicą. Z powodu RODO nie możemy podać tego numeru telefonu do weryfikacji. Jednakże, w miniony piątek odebraliście Państwo ten telefon, kiedy recepcja Lecznicy kontaktowała się z Państwem ponownie. Zatem numer, pod który dzwoniliśmy, jest poprawny. W opinii oskarżacie nas Państwo że przez trzy tygodnie nikt się z Państwem nie kontaktował, żeby uzupełnić dane. Nie jest to prawda. W razie potrzeby dysponujemy bilingiem telefonicznym, jeśli chcieliby Państwo to wyjaśnić. Oskarżacie nas Państwo, że jesteśmy nieodpowiedzialni. Zbyt surowa ocena, w przypadku kiedy lekarz nie może skontaktować się z Opiekunem Pacjenta przez kilka dni i wyjaśnić, że potrzebne są od Państwa dodatkowe informacje, aby móc uruchomić procedurę badania. Dlatego proszę, abyście Państwo nas nie oczerniali, bo po 19 latach na rynku, tysiącach Pacjentów i ich Opiekunów, którym pomagamy, których leczymy, i których dobro i komfort są dla nas najważniejsze, Państwa ocena jest krzywdząca. Jeśli tylko znajdziecie Państwo czas, zapraszam do Lecznicy, chętnie spotkam się z Państwem, aby wyjaśnić całą sytuację. Liczę, że będzie to możliwe i po spotkaniu zmienicie Państwo swoją opinię na temat nas i naszej pracy. Pozdrawiam, Tomasz Jackowski
  Źródło opinii: google.com

  Marina
  Marina 2019-03-10 11:10

  Zwykła konsultacja + pasta dla psów na żołądkowe problemy, która kosztuje w internecie 24 zł zapłaciliśmy ponad 100 zł. Okropnie drogo. Nie skorzystamy ponownie. Po odpowiedzi lecznicy: Konsultowaliśmy się tylko w sprawie problemów żołądkowych, nie pytaliśmy o szczepienia. Seria badań o którym Państwo pisze to ważenie, sprawdzenie temperatury, zajrzenie w uszy i zęby. Nie jest to nic specjalnego, każdy weterynarz tak robi. Zajmuje to 5min. A zwiększanie cen, bo wizyta w sobotę jest już naciąganiem klientów. Nigdy z tym się nie spotkałam w żadnej lecznicy, a zdarzały się wizyty nawet w niedziele. Nie słyszałam tez o naliczaniu ceny w zależności od długości pobytu. 79 zł za taką wizytę jest to zdecydowanie za dużo. Dla porównania w innej lecznicy za takie same badanie w niedziele plus dwa zastrzyki, tabletkę i konsultacje zapłaciłam 80zl i piesku pomogło. Tym razem przyjechałam tutaj bo było bliżej i żałuje. Nie polecam.

  Odpowiedź weterynarza (2019-03-11 11:05)
  Szanowni Państwo .Za wizytę internistyczną w sobotę 23 lutego trwającą 30 minut z pełnym badaniem klinicznym i zaleceniami oraz odpowiedzią lekarza n...(więcej)
  Źródło opinii: google.com

  Ela Pudysz
  Ela Pudysz 2019-03-10 00:02

  Wielkie podziękowania dla całej Natolinskiej Leczniczy Weterynaryjnej. Minął miesiąc od dnia operacji naszego ukochanego przyjaciela labradora CHOCO. Tylko dzięki wielkiemu poswieceniu, profesjonalnej wiedzy i opiece, zaangażowaniu całej zalogi kliniki w ratowanie życia naszego pupila, dzisiaj cieszymy sie, że jest razem z nami znów wesoły i szczęśliwy. To byla straszna walka. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana dr Formińskiego, ktory jest wspaniałym lekarzem, ma wielka wiedzę, wielkie serce, jest przemilym i życzliwym człowiekiem - pomagał nam w każdej ciężkiej chwili przez wiele dni walki o zycie CHOCO. Dziekujemy Panie Doktorze!!
  Źródło opinii: google.com

  Agata Jędrasik
  Agata Jędrasik 2019-03-08 13:51

  Zespół weterynarzy godnych zaufania. Doświadczeni, zaangażowani, zdeterminowani, by pomóc choremu zwierzęciu. Praca lecznicy jest doskonale zorganizowana - czynna również w weekendy. Tutaj wyleczono moją 12-letnią sznaucerkę, o której życie obawiałam się. Drodzy Państwo, dziękuję 🙂
  Źródło opinii: google.com

  Inuitka
  Inuitka 2019-03-07 16:49

  Doświadczeni specjaliści ale CENY USŁUG NIEBOTYCZNE. Część badań jest zlecana na zewnątrz lub wykonuja ja wizytujący lekarze. Nawet znane spółdzielnie lekarskie nie stosujatakich cen. Cennik badań wykonywanych przez VET LAB jest niewiarygodnie wysoki w stosunku do kosztów Radze jako kobieta pracujaca uwazć na kieszeń Bardzo konkurencyjna jeśli idzie o jakosść jest poradnia Bolinóżka na Polinezyjskiej 10a a szczególnie dr Czajka. Ceny znacznie niższe
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  Administrator NLW Belgradzka 3 2019-11-30 01:13

  to zwykłe oszczerstwo, albo jak Pani woli minięcie się z prawdą . My też polecamy dr. Czajkę i Jego Klinikę .:)

  serdecznie Panią pozdrawiamy i dziękujemy za opinię 🙂
  Karol
  Karol 2019-02-09 22:59

  Doskonali specjaliści ,miejsce profesjonalne z przemiłą obsługą od wejścia.polecam
  Źródło opinii: wet-opinia.info

  lola borkowska
  lola borkowska 2019-02-04 18:44

  mój pies zakochany w dr Dominice nie straszny zastrzyk i inne niedogodnośći....
  Źródło opinii: google.com

  Emil Czorniej
  Emil Czorniej 2018-10-25 18:52

  Polecam ! Przyszedłem z apatycznym, słabym pieskiem, a wyszedłem z merdającym ogonem rozrabiaka. Wyleczenie z bebesziozy zajęło weterynarzom 4 dni. Wszystko odbyło się MEGA profesjonalnie. Przez chwile nie miałem wątpliwości, że mój pies wyzdrowieje (bądź co bądź ze śmiertelnej choroby). Lekarze są bardzo mili i mają rękę do zwierząt. Miejsce sterylnie czyste. Wszystko na swoim miejscu. Panuje spokój i atmosfera opieki, a nie jak w innych miejscach (z których chce się jak najszybciej wyjść) chaos i gwara. Cieszę się, że wreszcie na Ursynowie znalazłem porządną, pewną opiekę dla swojego psa.
  Źródło opinii: google.com

  Monika Monika
  Monika Monika 2018-10-11 12:18

  Chciałabym bardzo serdecznie podziękować lekarzom z kliniki , którzy walczyli o życie naszej kochanej kotki Zuzi , zrobili wszystko co w swojej mocy żeby jej pomóc . Dziękuje za profesjonalną opiekę i empatię w stosunku do Naszej rodziny która przeżyła straszne chwile związane z nowotworem naszego Aniołka i mimo że nie udało się jej wyleczyć , jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszystko ... w imieniu swoim i moich Rodziców , bardzo dziękuje .
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Łukasz Szczepanik
  Łukasz Szczepanik 2018-10-09 10:21

  Od lat była, jest i będzie Naj.
  Źródło opinii: recencja z Facebooka

  Agata Chmielewska
  Agata Chmielewska 2018-09-24 07:58

  Bardzo dobre wrażenie. Samo miejsce profesjonalne, czyste i nowoczesne. Aż miło. Weterynarze mili, bardzo wyrozumiali i tłumaczący wszystko nawet jak nie pytasz. Jest tylko jeden weterynarz, którego nie trawie, bo jest bardzo głośny i „dowciapny” i straszy mi kota 😉 Polecam
  Źródło opinii: google.com

  Piotr Gostomski
  Piotr Gostomski 2018-09-18 10:52

  Sally, Riza i Marcelina

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.